دفتر تبلیغات و تجارت الکترونیک ولقان دفتر تبلیغات و تجارت الکترونیک ولقان .

دفتر تبلیغات و تجارت الکترونیک ولقان

شرح خدمات دفتر تجارت الکترونیک ولقان

دفتر تجارت الکترونیک ولقان حسینی

همگان به تأثیر شگرف تبلیغات اعتقاد دارند ولی خیلی‌ها وقتی تبلیغ کالا و خدمات خود را شروع می‌کنند که کارشان با کسادی یا احیاناً عدم موفقیت روبرو می‌شود.

امروزه در بسیاری از موارد مصرف کنندگان برای کاهش در مصرف زمان و هزینه، قیمت‌ها و کیفیت‌های رقابتی را در اینترنت جستجو می‌کنند. برای استفاده از پتانسیل این بازار باید تبلیغات خود را در اینترنت نیز انتشار دهید. تبلیغات در نیازمندی‌ها نسبت به میزان پاسخگویی و هزینه صرف شده در مقایسه با روش‌های مشابه نتیجه‌ای چند برابر دارد.

سایت‌های نیازمندی محلی مناسب برای درج تبلیغ کالا و خدمات شرکت‌ها، مؤسسات و بنگاه‌های اقتصادی و مشاغل است. روزانه هزاران نفر بازدیدکننده از این سایت‌ها بازدید می‌کنند.

با توجه به گسترش استفاده از نیازمندی‌های اینترنتی، اغلب این سایت‌ها محتوای زیادی را در خود گنجانده‌اند به همین سبب از امتیاز زیادی نیز در موتورهای جستجو برخوردارند بنابراین تبلیغات در نیازمندی‌ها سبب نمایش آن‌ها در صفحات اول و دوم لیست موتورهای جستجو می‌شود. لیستی از نیازمندی‌های اینترنتی فارسی زبان معتبر را جمع آوری شده است که تبلیغات، طرح، پیشنهاد، فعالیت، خدمات، محصولات، اخبار، اطلاعیه‌ها و غیره را در این سایت‌ها ثبت خواهد شد.

ثبت تبلیغات

تبلیغات همراه با یک متن و در صورت تمایل تصویر به همراه اطلاعات تماس در اکانت تبلیغاتی از پیش تعریف شده در تمام نیازمندی‌ها ثبت می‌شود.

ایجاد اکانت شخصی

یک حساب شخصی با نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات کاربری مورد نظر در نیازمندی‌های اینترنتی ایجاد می‌شود و تبلیغات در همان اکانت ثبت می‌گردد. در این روش کاربر امکان تمدید آگهی و یا ایجاد تغییرات را دارد.

ثبت به صورت ویژه

در این روش تبلیغات به صورت ویژه متنی یا تصویری و یا حتی ستاره دار و همراه با لینک در نیازمندی‌ها ثبت می‌شود که سبب افزایش بازدید از آگهی خواهد شد.

وب نوشت، تارنوشت، تارنگار، وبلاگ یا بلاگ نوعی صفحات اینترنتی است با محتوای شخصی که مطالب آن بر مبنای زمانی که ثبت شده گروه‌بندی و به ترتیب از تازه‌ترین رخداد به قدیم ارائه می‌گردد. نویسنده وب نویس یا تار نویس نامیده می‌شود و ممکن است بیش از یک نفر باشد.

سرویس‌های وبلاگ به دلیل سهولت در راه اندازی و اغلب عدم نیاز به هزینه، بسیار مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته‌اندوبلاگ‌ها به نسبت اعتبار سرویس دهنده و محتوای خود مورد توجه موتورهای جستجو نیز هستند و این ویژگی سبب می‌شود بتوان به عنوان یک رسانه تبلیغاتی از آن بهره گرفت. تبلیغات در این وبلاگ‌ها همراه با متن، تصویر و لینک ثبت می‌شوند.

ثبت تبلیغات

تبلیغات به صورت یک متن همراه با لینک و اطلاعات تماس در وبلاگ‌های تبلیغاتی از پیش تعریف شده به صورت یک پست ثبت می‌گردد.

ایجاد وبلاگ شخصی

وبلاگ‌هایی با عنوان و نام مورد نظر با نام کاربری و رمز عبور سفارش داده شده ‌ایجاد می‌شود. موضوع این وبلاگ‌ها به سفارش تبلیغ دهنده تعیین می‌شود. در این حالت کاربر می‌تواند با استفاده از نام کاربری و رمز عبور ایجاد شده تغییرات مورد نظر خود را هر زمان که مایل باشد اعمال کند.

تکمیل وبلاگ با محتوای مرتبط

در این سرویس وبلاگ ایجاد شده با محتوای مرتبط با زمینه کاری تکمیل می‌شود این امر سبب بهبود وضعیت وبلاگ و تبلیغات آن در موتورهای جستجو و افزایش بازدید خواهد شد.

یک سایت و یا کسب کار اینترنتی زمانی فروش خوبی خواهد داشت که بازدید مناسب نیز داشته باشد انجام تبلیغ تنها در صورتی مفید خواهد بود که باعث افزایش درآمد سایت شود

در سیستم تبلیغات کلیکی، تبلیغات در سایت‌های مختلف نمایش داده می‌شود و فقط به میزانی که بازدید کنندگان بر روی آن‌ها کلیک می‌کنند از حساب تبلیغ دهنده برداشت می‌شود.

از آنجا که پیدا کردن تبلیغ دهنده و تبلیغ کننده و به وجود آمدن اعتماد متقابل، پروسه‌ای وقت گیر است شرکت‌های تبلیغاتی اینترنتی این رابطه را برقرار می‌کنند. این شرکت‌ها با دریافت مبلغ خاصی، از سایت‌های طرف قرارداد خود می‌خواهند تا میزان مشخصی از بازدید کننده را به سایت یا صفحه تبلیغ دهنده هدایت کنند. با عقد قرارداد با شرکت‌های تبلیغاتی اینترنتی می‌توان از پتانسیل سایت‌های دیگر برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی استفاده کرد.

سایت به شرکت‌های تبلیغاتی معرفی شده و نوع تبلیغات و مدت زمان آن تعیین می‌گردد، سپس این شرکت‌ها با توجه به محتوای سایت و سایر پارامترها لینک را به سایت‌های تبلیغ دهنده طرف قرارداد خود ارسال می‌کنند. کاربران با کلیک بر روی لینک فراهم شده به صورت بنر یا نوشته به سایت هدایت می‌شوند.

وب‌گاه، تارگاه، تارنما، سایت یا وب‌سایت مجموعه‌ای از صفحات وب است که دارای یک دامنه‌ اینترنتی یا زیر دامنه اینترنتی مشترک اند و روی شبکه اینترنت قرار می‌گیرد. وب سایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تأثیر سایت در اطلاع رسانی، بازاریابی، ایجاد قابلیت‌های جدید تبلیغاتی، در دسترس بودن، فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی و درآمد زایی اشاره کرد.

به تمامی سایت‌ها و نرم افزارهای طراحی شده نام دامنه و میزبانی رایگان برای یک سال تعلق می‌گیرد. در صورتی که نسبت به نوع سایت مناسب با نیاز خود تردید دارید می‌توانید مشاوره رایگان بگیرید.

مشخصات فنی سایت‌ها:

زبان برنامه نویسی: ASP.Net سی شارپ.

نوع معماری: 5 لایه.

تمپلیت: HTML 5 + CSS 3.

اسکریپت‌ها: Ajax / Java Script / JQuery.

فریمورک: 1 – 2 – 3.5 – 4.

بانک اطلاعاتی: MS Access / MS SQL Server.

هاست: فضای رایگان نامحدود + پهنای باند نامحدود.

مکان فیزیکی هاست: فلوریدا - امریکا.

طراحی وب سایت‌های ثابت یا استاتیک

این سایت‌ها یک‌بار طراحی می‌شوند و اطلاعات مورد نیاز در داخل آن‌ها قرار می‌گیرد پس از آن برای تغییر نیاز به یک طراح حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای سایت است. از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایت‌های ثابت استفاده می‌شود سرعت بارگذاری (Loading) بالایی دارند و باعث خوانایی بهتر سایت توسط روبات‌های جستجوگر می‌شود که سبب بهبود وضعیت آن‌ها از لحاظ امتیازدهی موتورهای جستجو یا همان رنکینگ می‌شود. عدم امکان ایجاد تغییر توسط افراد عادی علاوه بر افزایش امنیت سبب بهره‌مندی از گرافیک و ظاهری زیبا می‌شود اما از طرفی نیز امکان بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران سایت وجود ندارد.

طراحی وب سایت‌های فلش یا متحرک

عمده قسمت‌های سایت‌های فلش غیر قابل تغییر می‌باشند و مانند سایت‌های ثابت یک‌بار توسط طراح ایجاد می‌شوند و برای تغییر آن نیاز است تا افراد به صورت حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای از دانش طراحی فلش برخوردار باشند. وسعت ایجاد تغییرات نیز بسیار محدودتر است. از مزیت‌های وب سایت‌های فلش جذابیت آن‌هاست، گرافیک زیبا و انیمیشن‌های جذاب. اما از معایب عمده آن‌ها می‌توان به عدم خوانده شدن اطلاعات موجود در آن‌ها توسط روبات‌های جستجوگر و عمدتاً سرعت بسیار پایین بارگذاری اشاره کرد که باعث کاهش شدید امتیاز آن توسط موتورهای جستجو می‌شوند.

طراحی وب سایت‌های پویا یا داینامیک

محتوای سایت‌های داینامیک بعد از طراحی توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت داشته باشند قابل تغییر است. ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد می‌شود و سپس محتوا توسط مدیران سایت‌ها تغییر می‌کند. طراح نسبت به محل قرار گرفتن و اندازه دقیق متون و تصاویر و سایر عناصری که بعداً توسط مدیران سایت‌ها تغییر می‌کند اطلاع ندارد و این کار سبب می‌شود تا حدودی از گرافیک و جلوه سایت کاسته شود. هیچ محدودیتی برای ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر و صفحات و غیره وجود ندارد. از آنجا که در سایت‌های پویا از زبان‌های برنامه نویسی پیشرفته استفاده می‌شود امکانات زیادی در آن‌ها قابل ایجاد است. استفاده زیاد از کدها سبب کند شدن نسبی بارگذاری سایت می‌شود.

طراحی پرتال‌ها

پرتال‌ها سایت‌های پویای جامعی هستند که چند هدف خاص را در یک سایت دنبال می‌کنند به عبارت دیگر مجموع چند سایت پویا که برای رسیدن به هدفی خاص در کنار هم قرار گرفته‌اند را می‌توان پرتال نامید. تمام ویژگی‌های یک سایت پویا می‌تواند در یک پرتال نیز صدق کند. مدیریت و بروز رسانی پرتال‌ها با توجه به حجم اطلاعاتی که مبادله می‌شود نیازمند مدیریت حداقل پاره وقت است.

تجارت الکترونیک فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت است

تجارت الکترونیکی را می‌توان انجام هرگونه امور تجاری به صورت آنلاین و از طریق اینترنت بیان کرد . این تکنیک در سال‌های اخیر رشد بسیاری داشته است و پیش‌بینی می‌شود بیش از این نیز رشد کند . تجارت الکترونیکی به هرگونه معامله‌ای گفته می‌شود که در آن خرید و فروش کالا و یا خدمات از طریق اینترنت صورت پذیرد و به واردات و یا صادرات کالا و یا خدمات منتهی می‌شود . تجارت الکترونیکی معمولاً کاربرد وسیع‌تری دارد، یعنی نه تنها شامل خرید و فروش از طریق اینترنت است بلکه سایر جنبه‌های فعالیت تجاری ، مانند خریداری ، صورت برداری از کالاها ، مدیریت تولید و تهیه و توزیع و جابه‌جایی کالاها و همچنین خدمات پس از فروش را در بر می‌گیرد.

ولقان حسینی در سال 1380 کار خود را برای شرکت‌های خارجی آغاز کرد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دو شرکت گرافیکی Alien Entity در امریکا و Leo Archive در آلمان اشاره کرد. پس از دو سال با اعلام تحریمهای اقتصادی شدیدتر و مشکلات ناشی از آن، با تغییر رویکرد و با نام دفتر تجارت الکترونیک ولقان در بازار ایران شروع به فعالیت کرد ... ادامه

در این مدت پروژهای کوچک و بزرگ بسیاری توسط این دفتر انجام شده و اکنون خدماتی به شرح زیر را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

طراحی وب سایت‌های ایستا، داینامیک و فلش، برنامه نویسی وبسایت و پرتال به زبان‌های مختلف.

طراحی و توسعه سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت (CMS).

معرفی و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو جهت بهبود رنکینگ و افزایش بازدید و فروش.

برنامه نویسی، تولید و طراحی نرم افزارهای خاص مشاغل و اصناف مختلف و اتوماسیون اداری.

طراحی تبلیغات به صورت چند رسانه‌ای و مولتی مدیا. (فیلم، صفحات وب، اسلاید، انیمیشن(

ارائه و اجرای راهکارها و روش‌های تبلیغاتی با استفاده از قابلیتهای محیط مجازی و اینترنت.

تهیه آمار و اطلاعات اصناف و ابزار و نرم افزارهای خاص تبلیغات مستقیم و هدفمند.

پشتیبانی از سیستمهای کامپیوتری و  وب سایت‌های شرکت‌ها و سازمآن‌ها.

آموزش حضوری یا مجازی اصول تجارت الکترونیک و بازاریابی برای افراد و پرسنل.

چرا بهتر است یکی از مشتریان ما باشید

بسیاری از هزینه‌های اداری و مدیریتی شرکت کاسته شده است، لذا قادریم محصولات و خدمات را با قیمتی پایینتر از بازار کشور عرضه کنیم.

در دسترس بودن و دسترسی سریع یکی از ویژگیهای فطری فضای مجازی است و ما به واسطه گسترش فعالیت در این محیط از این قائده مستثناء نیستیم، مشتریان ما از طریق تلفن - اینترنت - ایمیل - پست در تمام 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته حتی ایام تعطیل می‌توانند با ما در تماس باشند.

به واسطه فعالیت طولانی در زمینه IT و کامپیوتر، اطمینان داشته باشید که بهترین کیفیت را به مناسب‌ترین قیمت دریافت خواهید کرد.

در تمامی موارد هزینه کار بعد از انجام کار و رضایت مشتری دریافت خواهد شد.

مهم‌تر از همه صداقت، تمام تعرفه‌ها و نمونه‌ها به صورت شفاف و آنلاین در اختیار مشتریان از طریق همین سایت قرار گرفته است.

تجربه نشان می‌دهد بیش از ۸۰ درصد از متقاضیان طراحی سایت، انتظارات مشابه ای را از سایت دارند و طراحی و گنجاندن امکانات یکسانی را از طراح و برنامه نویس خواستارند، از سوی دیگر بسیاری از وب سایت‌ها بخش‌های ثابت و از پیش تعریف شده‌ای را دارند.

از اینرو بر آن شدیم تا با بررسی نیازهای متقاضیان، نمونه‌های خارجی و امکانات سایت‌های آنلاین با طراحی یک سایت دینامیک آماده و مجهز به سیستم مدیریت محتوا (CMS) که همه امکانات سایت‌های دیگر را در خود گنجانده، محصولی کامل و استاندارد را با قیمتی مناسب و در زمانی کمتر عرضه کنیم.

مشخصات فنی سیستم:

زبان برنامه نویسی: ASP.Net سی شارپ.

نوع معماری: 5 لایه.

تمپلیت: HTML 5 + CSS 3.

اسکریپت‌ها: Ajax / Java Script / JQuery.

فریمورک:  3.5.

بانک اطلاعاتی: MS Access / MS SQL Server.

هاست: فضای رایگان نامحدود + پهنای باند نامحدود.

مکان فیزیکی هاست: فلوریدا - امریکا.

امکانات سیستم:

موضوعات:

امکان تفکیک مطالب هر بخش را بر اساس موضوع فراهم می‌آورد. موضوعات به همراه شرح کوتاه و تصویر (اختیاری) به شکل لینک، لیست، لیست تصویری و گالری تصاویر قابل نمایش است.

پیکربندی:

شامل مدیریت عنوان، آدرس و آرم سایت است. در حدود 40 سبک نمایش (تمپلیت بر مبنای CSS 3) به صورت پیش فرض آماده شده و امکان تغییر، اضافه یا انتخاب آن‌ها وجود دارد. در ضمن امکان دسترسی به کدها، اسکریپت سایت و متا تگ‌ها نیز فراهم شده است تا بهترین نتیجه در موتورهای جستجو حاصل شود.

مطالب:

امکان ثبت مطالب با مشخص نمودن صفحه، موضوع و نوع نمایش اعم از به شکل لیست، لیست تصویری، گالری تصاویر، لینک و پست. در ضمن مطالب ارسال شده مجهز به اسکریپت تاریخ انقضاء و تایید مدیریت نیز هستند. همچنین امکان ارسال مطلب برای بخش‌های مختلف سایت توسط گروه مشخص شده از کاربران وجود دارد.

منو و کلیدها:

امکان ثبت، ویرایش و حذف منو و کلیدها و یا تعیین منوهای متفاوت برای سطوح دسترسی مختلف.

پیام رسانی:

مجهز به سیستم پیام رسانی داخلی برای برقراری ارتباط بین مدیریت و اعضاء به صورت گروهی یا خصوصی.

صفحات اصلی:

مدیریت کامل بر ایجاد، ویرایش و حذف صفحات.

دریافت نظرات:

مجهز به اسکریپت دریافت پاسخ و نظر کاربران در رابطه با مطالب منتشر شده.

کاربران:

امکان عضوگیری و تعریف سطوح دسترسی در 5 سطح کاربران سطح یک تا سه و مدیران و مدیران ارشد.

گجت و ویجت:

امکان دسترسی و مدیریت بر گجت و ویجدهای سایت و یا استفاده از جاوا اسکریپت و بنر تبلیغاتی برای اهداف مورد نظر.

محیط کاربران:

فراهم کردن امکانات کامل برای ویرایش پروفایل و مدیریت اکانت شخصی توسط کاربران.

موارد استفاده:

تمامی قابلیت‌های لازم برای هر نوع سایتی در این سیستم مدیریت محتوا گنجانده شده است. بنا بر این تمامی اصناف و اشخاص مختلف به هر منظور و هدفی می‌توانند از این سیستم بهره بگیرند.برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۷:۲۶ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)